Masáže

MEDOVÁ MASÁŽ - detoxikační technika, kdy za pomocí speciální techniky a kvalitního medu dochází k uvolňování škodlivin nahromaděných v těle. Do těla se naopak dostávají minerály a stopové prvky obsažené v medu. Tělo je po masáži uvolněné a prokrvené. Masáž je zakončena nanesením zázvorové emulze, která tělo hloubkově prohřeje a výsledný efekt umocní.

MAGIC HOT STONES - magické horké kameny – masáž nahřátými lávovými kameny, které díky schopnosti akumulovat teplo a svým energetickým vlastnostem pomáhají odstraňovat bloky a harmonizovat proudění energie v těle. Vysoce relaxační, antistresová a harmonizační terapie za použití speciálních havajských technik.

REFLEXNÍ TERAPIE - je to jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svoje reflexní místo (reflexní plošku) na chodidle. Reflexní masáž výrazně ovlivňuje činnost lymfatického systému, imunitního systému, látkovou výměnu. Tuto masáž je vhodné provádět téměř při jakýchkoliv potížích od nespavosti, únavy, lupénky, dýchacích problémech, alergiích, ale i jako účinnou prevenci. Masáž chodidel a reflexních plošek navíc příznivě působí na psychiku člověka.

THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU - působí příznivě na psychiku, odbourává nahromaděný stres a celkově relaxuje organismus. Tato masáž, svou povahou harmonizační, spočívá ve stimulaci energetických drah a bodů na chodidlech a nohou. Jde o kombinaci uvolňujících technik, akupresury, protahování ztuhlého svalstva a uvolňování napětí v kloubech.

BAŇKOVÁNÍ - přikládání skleněných kulovitých nádobek se zahřátým vzduchem, které vyvolávají reflexní dráždění. Masáž zlepšuje oběh krve, lymfy a mezitkáňové tekutiny, zrychluje metabolismus kůže a podkoží, zlepšuje svalové napětí a zvyšuje tonus a elasticitu pokožky.

UVONĚNÍ BOLESTIVÝCH STAVŮ PÁTEŘE - účinné techniky k odstranění bolestí v oblasti páteře, které jsou vybrány ze školy japonské masáže Shiatsu. Pracuje se na tzv. šlacho-svalových dráhách, některých reflexních bodech a protažení zkrácených svalů.

VAZIVOVÁ MASÁŽ - obdoba masáže reflexní. Masáž spočívá v dráždění kožních a vazivových receptorů. Cílem je uvolnit vazivové složky a zlepšit tak funkci svalů, podkoží a kůže.

Jednotlivé terapie lze individuálně kombinovat dle aktuální potřeby klienta.
K masážím používám rostlinné a esenciální oleje české značky SALOOS® naturcosmetic. Aromaterapeutické přípravky této značky jsou určené pro přirozenou péči o pokožku. Jako první v ČR firma dokázala splnit náročné podmínky certifikace, která v roce 2007 vedla k získání ochranné CPK BIO. Rostlinné oleje SALOOS® jsou skvělé pro péči o pokožku i k vnitřnímu užití. Poskytují tělu nejčistší přírodní péči s vysokým obsahem vitaminů a minerálů. Výjimečné rostlinné oleje mají čiště přírodní původ a jsou lisovány za studena. Díky šetrné metodě zpracování si zachovávají maximum cenných látek, které působí blahodárně na pokožku. Dokonale zvláčňují, regenerují a hydratují bez nepříjemného pocitu mastnoty. Příroda nám nabízí své jedinečné, nenahraditelné bohatství. Skrývá se v květech, plodech, listech, kůře i v kořenech bylin a stromů. Nejvzácnějším pokladem je esenciální olej, který blahodárně, komplexně a hluboce ovlivňuje lidskou duši, emoce i zdraví. Skutečné 100% přírodní esenciální oleje SALOOS® patří jednoznačně k nejkvalitnějším na trhu. Každý éterický olej prochází nejpřísnějšími laboratorními testy a musí splnit náročná výstupní kritéria.

Rostlinné i esenciální oleje si v salónu můžete zakoupit i pro domácí péči.