Kosmetika

PRŮBĚH KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ PLETI

Základem kosmetické péče je čištění pleti. Začíná povrchovým čištěním mlékem, které díky obsahu rostliných olejů a aktivních látek zbaví pleť nečistot, přebytečného mazu a zbytků make-upu. Dočistíme tonikem, které dodá pleti potřebnou hydrataci a pomáhá udržet hydrolipidový film. Přípravky volíme dle typu pleti.

Po odstranění všech nečistot z pleti nanášíme peeling. Ten může být jak mechanický (peeling se zrníčky), tak moderní enzymatický peeling, který je daleko jemnější než peeling mechanický a hodí se pro všechny typy pleti.

Po peelingu můžeme ještě nanést změkčující gel, který má za úkol nabobtnat staré buňky a připravit póry. Nyní máme perfektně připravenou pleť na hloubkové čištění ultrazvukem. Skin scrubber je přístoj, který na pleti poctivě vyčistí všechny vývody mazových žláz, pomůže nastartovat metabolismus v pleti, zlepšit látkovou výměnu a pleť prokrvit. Potřebná místa dočistíme mechanicky.

Po hloubkovém čištění zklidníme pleť a zapracujeme aktivní sérum dle aktuálního stavu pleti. Po těchto úkonech už Vás čeká jen relaxační část.

Masáž dekoltu a obličeje má své postupy a nenahradí ji žádný kosmetický přístroj. Pro Vás je to nejpříjemnější a nejúčinnější část kosmetické péče. Masáž působí na zklidnění mimických svalů a zvýší jejich svalovou činnost, aktivuje také přirozenou výživu buněk (tím se pak pleť stává silnější, pružnější a hydratovanější). Pomocí masáže zlepšíme prokrvení kůže a docílíme mladistvějšího vzhledu, neboť kosmetická masáž má velmi pozitivní vliv na vrásky a také snižuje vrstvu podkožního tuku. Kromě vizuálních přínosů masáže taky působí pozitivně na Vaši psychiku.

Po masáži následuje maska vhodná právě pro Vaši pleť, při níž budete ještě 15 min relaxovat.

Závěrečný krém volíme dle celkového ošetření pleti.

V mém salónu se setkáte s luxusní kosmetikou značky FOR LIFE & MADAGA.
Tato profesionální česká kosmetika na francouzských základech je tradiční a ověřená značka, která na trhu působí od roku 1994. Firma si zakládá na profesionálním přístupu a používání. FOR LIFE & MADAGA se specializuje na vývoj a výrobu regenerační kosmetiky. Primární jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči. Vyrábí přípravky pro velmi citlivou kůži (např. pro alergiky, ekzematicky a kojence). Od roku 2007 přišla firma se zcela novým konceptem „Natural Innovation“. Nejvýznamnější změnou je zásadní snížení, či úplné vyloučení potenciálních alergenů a nahrazuje syntetické oleje novými přírodními oleji. Po několika letech usilovné práceje v současnosti FOR LIFE & MADAGA uznávanou odbornou společností s významnou pozicí na trhu. Všechny výrobky respektují přirozené vlastnosti kůže a udržují ji ve zdravém stavu. Cíleně pomáhá udržet kůži zdravou a svěží. S řadou 2 DERM se můžete setkat v nemocnicích nebo lékárnách. Mimo jiné pomáhá pacientům s vrozenou nemocí motýlích křídel. FOR LIFE & MADAGA každoročně přispívá nemocným dětem dary a financemi, jenž umožní splnění jejich snů a přání. Sponzorují různorodé soutěže, akce a spolupracují s organizací DebRA.

Kosmetiku si taky můžete v salónu zakoupit i pro domácí péči.